Permission watchdog (2.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Now
et: Praegu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Permission
et: Õigus

en: Offset
et: Nihe

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Asc
et: Kasvav
