Permission watchdog (2.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Added
fi: Lisätty

en: Now
fi: Nyt

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Removed
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Maintenance mode
fi: Huoltotila
