Permission watchdog (2.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: ago
gu: પહેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી
