Permission watchdog (2.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Added
he: התווסף

en: Desc
he: יורד

en: Now
he: עכשיו

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ago
he: לפני

en: Removed
he: הוסר

en: Apply
he: החל

en: Permission
he: הרשאה

en: Offset
he: היסט

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Maintenance mode
he: מצב תחזוקה

en: Asc
he: סדר עולה
