Permission watchdog (2.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Added
hr: Dodano

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Maintenance mode
hr: Vanmrežni režim.

en: Asc
hr: Uzlazno
