Permission watchdog (2.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Desc
hu: Csökk

en: Now
hu: Most

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ago
hu: óta

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Offset
hu: Eltolás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Maintenance mode
hu: Karbantartási mód

en: Asc
hu: Növ
