Permission watchdog (2.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Now
is: Núna

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Permission
is: Réttindi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
