Permission watchdog (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Permission
kk: Құқық
