Permission watchdog (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Maintenance mode
ku: شێوازی چاودێری
