Permission watchdog (2.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Page
nl: Pagina

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Now
nl: Nu

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ago
nl: geleden

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Asc
nl: Oplopend
