Permission watchdog (2.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Added
pl: Dodano

en: Desc
pl: Malejąco

en: Now
pl: Teraz

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ago
pl: temu

en: Removed
pl: Usunięto

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Maintenance mode
pl: Przerwa techniczna

en: Asc
pl: Rosnąco
