Permission watchdog (2.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Added
ru: Добавлено

en: Desc
ru: По убыванию

en: Now
ru: Сейчас

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ago
ru: тому назад

en: Removed
ru: Удалено

en: Apply
ru: Применить

en: Permission
ru: Право доступа

en: Offset
ru: Пропустить

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Maintenance mode
ru: Режим обслуживания

en: Asc
ru: По возрастанию
