Permission watchdog (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: - Any -
sl: - Vse -
