Permission watchdog (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Permission
sq: Të drejta
