Permission watchdog (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Action
te: చర్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Permission
te: అనుమతి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -
