Permission watchdog (2.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Added
tr: Eklendi

en: Desc
tr: Azalan

en: Now
tr: Şimdi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ago
tr: önce

en: Removed
tr: Silindi

en: Apply
tr: Uygula

en: Permission
tr: İzinler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Maintenance mode
tr: Bakım modu

en: Asc
tr: Artan
