Permissions by Term (3.1.19) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
