Permissions by Term (3.1.20) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Allowed roles
ca: Rols permesos
