Permissions by Term (8.x-1.28) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: General
bn: সাধারণ

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
