Permissions by Term (8.x-1.30) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
