Permissions by Term (8.x-1.30) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: General
uk: Загальне

en: Default language
uk: Базова мова

en: Permissions
uk: Повноваження

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Allowed users
uk: Дозволено користуватись

en: Allowed roles
uk: Дозволені ролі
