Permissions by Term (8.x-1.33) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Settings
et: Seaded

en: Id
et: ID

en: General
et: Üldine

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Permissions
et: Õigused

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid
