Permissions by Term (8.x-1.33) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General
hi: सामान्य

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
