Permissions by Term (8.x-1.35) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: General
az: Əsas

en: Default language
az: Defolt dil

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
