Permissions by Term (8.x-1.38) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Settings
da: Indstillinger

en: General
da: Generelt

en: Default language
da: Standardsprog

en: Permissions
da: Tilladelser

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Allowed roles
da: Tilladte roller
