Permissions by Term (8.x-1.38) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
