Permissions by Term (8.x-1.40) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov
