Permissions by Term (8.x-1.44) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General
el: Γενικά

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Permissions
el: Άδειες

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
