Permissions by Term (8.x-1.45) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Settings
be: Налады

en: General
be: Агульны

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Permissions
be: Правы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
