Permissions by Term (8.x-1.47) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Settings
bg: Настройки

en: Id
bg: Номер

en: General
bg: Общи

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Permissions
bg: Права
