Permissions by Term (8.x-1.48) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General
tr: Genel

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Allowed roles
tr: İzin verilen roller
