Permissions by Term (8.x-1.49) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Settings
sv: Inställningar

en: General
sv: Allmän

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Allowed roles
sv: Tillåtna roller
