Permissions by Term (8.x-1.50) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General
sl: Splošno

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
