Permissions by Term (8.x-1.54) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Uses
hy: Օգտագործում
