Permissions by Term (8.x-1.56) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Settings
he: הגדרות

en: General
he: כללי

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Permissions
he: הרשאות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
