Permissions by Term (8.x-1.56) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General
ku: گشتی

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
