Permissions by Term (8.x-1.56) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Settings
nl: Instellingen

en: Id
nl: ID

en: General
nl: Algemeen

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Allowed roles
nl: Toegelaten rollen
