Permissions by Term (8.x-1.56) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General
th: ทั่วไป

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
