Permissions by Term (8.x-1.57) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Settings
es: Configuración

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Allowed roles
es: Roles permitidos
