Permissions by Term (8.x-1.57) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Settings
ro: Setări

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Allowed roles
ro: Roluri permise
