Permissions by Term (8.x-1.59) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
