Permissions by Term (8.x-1.61) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Settings
fi: Asetukset

en: Id
fi: Tunniste

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit
