Permissions by Term (8.x-2.23) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
