Permissions by Term (8.x-2.24) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: General
ja: 全般

en: Permissions
ja: 権限

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Allowed users
ja: 許可されたユーザー

en: Allowed roles
ja: 許可された役割

en: Anonymous User
ja: 匿名ユーザー
