Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: authenticated user
am: የተረጋገጠ ተጠቃሚ
