Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: Roles
bg: Роли

en: Permissions
bg: Права

en: authenticated user
bg: регистриран потребител
