Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Roles
ca: Rols

en: Permissions
ca: Permisos

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: Use the site in maintenance mode
ca: Utilitza el lloc en mode de manteniment
