Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Permissions
el: Άδειες

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: Use the site in maintenance mode
el: Πρόσβαση στον ιστοτόπο όταν βρίσκεται σε λειτουργία συντήρησης
