Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Roles
et: Rollid

en: Permissions
et: Õigused

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Use the site in maintenance mode
et: Lehe kasutamine hooldusrežiimis
