Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Roles
nl: Rollen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Use the site in maintenance mode
nl: De site in onderhoudsmodus gebruiken
